Logo 20let + zivefirmy logo

ziva razitko 25let   spolehliva firma 2016 250   spolehliva firma 2018

Telefon top

+420 465 637 381 (prodejna)

Hledání

Živa a.s. podporuje anketu o nejlepšího sportovce okresu

ŽIVA dlouhodobě mimo jiné podporuje anketu o nejlepšího sportovce okresu UO. Touto činností chce pomoci propagaci sportu a sportovních výsledků lidí z našeho regionu.

 

foto sportovec uo

---

Vážení přátelé,

stali jste se jedním ze sponzorů populární ankety „ O nejúspěšnější sportovce, kolektivy a zasloužilé trenéry, cvičitele a rozhodčí okresu Ústí nad Orlicí za

rok 2018“ ,letos jubilejního 50.ročníku . Výkonný výbor Orlického sportovního sdružení z.s. Vám co nejsrdečněji děkuje za pomoc, kterou jste vyjádřili Vaším příspěvkem a tím zdůraznili důležitost této sportovní a společenské akce v rámci našeho regionu.

Tato slavnostní akce proběhla v prostorách Kulturního domu v Ústí nad Orlicí v pondělí 21.ledna 2019 za velmi dobré spolupráce s produkční agenturou Sport Action,s.r.o. , Orlickým deníkem a městem Ústí nad Orlicí .

Účast veřejnosti , hostů i sponzorů a hlavně oceněných byla velmi dobrá, úroveň doprovodného programu odpovídala významu této tradiční akce. Přesto přivítáme každý Váš názor nebo doporučení k případnému dalšímu zkvalitnění tohoto slavnostního vyhlášení.

Dovolujeme si Vám opravdu upřímně poděkovat za pomoc, kterou tomuto významnému a tradičnímu sportovnímu a společenskému setkání věnujete a vyjádřit velký dík jak za Orlické sportovní sdružení,z.s. tak i za všechny oceněné a těšíme se na další spolupráci i setkání s Vámi i s Vašimi spolupracovníky.

Fotografie jsou k dispozici na http://telovychova.rajce.idnes.cz/ .

V Ústí nad Orlicí ,31.ledna 2019.

 

Mgr.Luboš Bäuchel

předseda VV OSS,z.s.

Ústí nad Orlicí